همه دسته بندی ها

تلفن: 00852-97929616

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

بازارها و صنایع

1 ، ترمزها

از اکسیدهای آهن نرمتر نیز برای تنظیم ضریب اصطکاک خاص و رنگ آمیزی سیاه استفاده می شود. همچنین برای این کاربرد ، ZHONGLONG دارای رنگدانه های سیاه اکسید آهن (PBK11) ویژه برای این زمینه است.

2 ، مواد شوینده و صابون مخصوص خشکشویی

مواد شوینده Ultramarine Blue را در فرمول خود قرار می دهند تا بهترین نتایج سفیدی را بدست آورند و مواد طبیعی یا حاصل از زردی سایش را در الیاف نساجی اصلاح کنند. این فرمول معمولاً شامل گرانول های آبی است که رنگ آبی Ultramarine از قبل در آن گنجانده شده است. Ultramarine Blue قادر است سفیدی الیاف نساجی را افزایش دهد زیرا طول موج های زرد را جذب می کند و آنها را منعکس نمی کند ، به همین دلیل پارچه سفیدتر به نظر می رسد.

برای افزایش سفیدی پارچه ها از سفید کننده های نوری نیز استفاده می شود اما قرار گرفتن در معرض نور خورشید آنها را تخریب می کند. سفیدکننده های نوری با جذب نور ماوراio بنفش نامرئی ، نور مرئی ساطع می کنند و در نتیجه بازتاب کل سطح سفید را افزایش می دهند و ظاهری درخشان می دهند. Ultramarine Blue با جذب نور زرد و جلوگیری از انعکاس آن ، متفاوت عمل می کند.

Ultramarine Blue از نظر مکانیکی در ساختار الیاف قرار دارد ، به این معنی که مقدمه فیزیکی در پارچه انجام می شود ، در حالی که سفید کننده نوری دارای ترکیب سطح است. به دلیل اندازه ذرات فوق العاده ریز Ultramarine Blue و تمایل به آب آن می توان آن را با شستشوهای بعدی از بین برد ، و با شستشوها و شستشوهای مکرر ساختاری کمی ایجاد کرد. به همین دلیل و به دلیل مقاومت در برابر نور زیاد ، Ultramarine Blue از سفیدکننده های نوری برای این کاربرد بهتر است و علاوه بر این ، آنها در معرض نور قرار می گیرند و از بین می روند ، و به خودی خود رنگ های زرد ایجاد می کنند.

بین سفید کننده های نوری و Ultramarine Blues هم افزایی وجود دارد زیرا آنها مکمل یکدیگر هستند و نتایج خوبی می دهند. آنها دو محصولی کاملاً سازگار هستند که به اثرات سفید کننده خود می پیوندند و طیف وسیع تری را در زیر نور خورشید و مصنوعی پوشش می دهند.

همان اصلی که استفاده از Ultramarine Blue در مواد شوینده را توضیح می دهد در مورد استفاده از چنین رنگدانه هایی در صابون های خشکشویی قابل استفاده است. در مورد اولترا مارین آبی در یک صابون تخته ای آبی رنگ که برای شستن پارچه استفاده می شود ، گنجانیده شده است. اصطکاک صابون تخته ای روی پارچه: در یک طرف ، پارچه را تمیز می کند زیرا حاوی مواد فعال کننده سطح است. از طرف دیگر باعث می شود ذرات کوچک Ultramarine Blue به صورت مکانیکی توسط ساختار الیاف جذب شده و طول موج های زرد را جذب کنند.